OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Český trh zasáhla epidemie bezpilotních letounů. Seznamte se s jediným českým výrobcem AEROVISION, který vyvíjí, vyrábí, prodává, ale také pronajímá drony světové kvality.

 

REKLAMA

Absolutním hitem posledních měsíců jsou bezpilotní letouny neboli drony. Právě díky těmto luxusním létajícím „hračkám“ lze vidět svět z neuvěřitelných výšek. Kdo by si však myslel, že drony jsou skutečně jen zábavou volných dnů, mohl by se splést. Dnes jsou drony určeny především pro profesionální a poloprofesionální aktivity, sekundárně také pro hobby využití. Celkově se hodnotí kvalita bezpilotního letadla a užitná hodnota pod samotným bezpilotním letadlem, které umožňuje nosit např. termovizi, noční vidění atd.

Ty nejvyšší nároky ze strany profesionálů jistě uspokojí sortiment společnosti AEROVISION, která je předním českým výrobcem s vlastními technologiemi a vývojovým centrem. Z toho plyne mnoho konkurenčních výhod oproti tzv. překupníkům, jejichž sortiment lze v Čechách pořídit. Hlavními benefity jsou například rychlá reakce na individuální poptávku a úpravy na míru a dle přání zákazníka.

Primárně se bezpilotní systémy od českého výrobce AEROVISION staly nenahraditelnou součástí v mnoha odvětvích průmyslu, také jsou výborným pomocníkem při záchranných akcích nebo pečlivým průzkumníkem při různých misích apod. Tím ale využití technologií AEROVISION zdaleka nekončí, vyvinuli jsme UAV technologii S.A.E. EVOLUTION, která splňuje všechny nároky na monitorování ze vzduchu, i pomocníka, který umí přepravovat materiál v užitné váze do 10 kg až na několik kilometrů, a tím jsme schopni v našem portfoliu nabídnout zákazníkovi podstatně více než jen leteckého pozorovatele nebo revizora. Neustále se pracuje na zdokonalování systémů, zkoumají se možnosti nových využití a hledá se cesta, která v běžném životě ulehčí práci i zlevní samotný proces či záchrání lidský život. Už nyní se připravují další nové produkty a technologie
s novým zaměřením v mnoha směrech, kde se S.A.E. EVOLUTION stane neodmyslitelnou součástí při různých misích.

Společnost AEROVISION neposkytuje ve svém portfoliu jen vývoj, výrobu nebo distribuci, ale nabízí klientům komplexní servis a služby vlastní technologií S.A.E. EVOLUTION společně s profesionálním týmem. Příkladem je možnost leteckého snímkování, natáčení videí ve vysokém rozlišení pro filmaře (mobilní kamerový jeřáb), termovizního i multispektrálního snímkování, 3D mapy, revizní měření, ale i přeprava nebo doprovod při záchranných akcích.

Jednoznačnou výhodou S.A.E. EVOLUTION je, že se dostane do míst a výšek, kam se klasická letadla, helikoptéry či jiná ateliérová či filmařská technika dostat nemohou nebo se dostávají velmi komplikovaně, a to s přihlédnutím na nemalý finanční obnos pro pořízení záznamu. Navíc v případě zájmu AEROVISION poskytuje školení včetně vystavení licence. Většinu sortimentu si je mimo jiné možné také pronajmout.

Zásadním přínosem působení českého výrobce na lokálním trhu je aktivní činnost v mezirezortní komisi, která se podílí na tvorbě zákona o letectví. Společnost AEROVISION je členem Asociace výrobců bezpilotních systémů (AVBS) a současně zakládajícím členem Asociace uživatelů civilních bezpilotních zařízení (AUCBZ).

Výrobce AEROVISION ambiciózně expanduje na východní trhy. Aktuálně je ve fázi vyjednávání a budování trhů na územích Slovenska, Maďarska, Polska, Bulharska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu a Kyrgyzstánu. Strategie budoucích měsíců je jednoznačná, společnost buduje globální produkt, který bude schopen konkurovat všem výrobcům na světovém trhu, protože konkurence se pro nás stala výzvou.

BENEFITY V KOSTCE:
•    český výrobce
•    vlastní vývoj, výroba i prodej
•    aktivní člen mnoha asociací, podílí se na tvorbě zákona o letectví
•    individualizace zakázek
•    vlastní software (příjemné uživatelské prostředí)
•    vlastní digitální přenos (ethernet, internet)
•    poskytování služeb vlastní technologií
•    poskytnutí školení, licence, prodej i zapůjčení


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA