OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Ve Velkém Meziříčí otevřeli pohybové centrum a víceúčelové sportovní hřiště

V Domově pro seniory ve Velkém Meziříčí bylo slavnostně otevřeno relaxační a pohybové centrum a také víceúčelové sportovní hřiště u základní školy. Obě akce byly dlouhodobě připravovány ve spolupráci Kraje Vysočina a města Velké Meziříčí. Slavnostního otevření se zúčastnil radní kraje pro sociální oblast a rodinnou politiku Petr Krčál, senátor Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, starosta města Radovan Necid a místostarosta Josef Komínek.

Číst dál...

Alej u Nového Veselí nese jméno mladého hrdiny

Dubová alej 18 stromů na břehu Veselského rybníka, vysazená 17. října 2014 hejtmany českých a moravských krajů a prezidentem ČR, byla pojmenována po hrdinovi Petru Vejvodovi. V důstojné pietě byla ve středu 15. dubna 2015 za přítomnosti rodiny, hejtmana Kraje Vysočina a majitelů pozemků Kinských odhalena pamětní deska se skromným textem velkého životního příběhu.

Číst dál...

Zaměstnanec ukradl v pneuservisu pneumatiky za 300 tisíc

Žďárští kriminalisté objasnili případ krádeží pneumatik, ke kterým docházelo ve firmě ve Žďáru nad Sázavou. Čtyřiadvacetiletý muž, který způsobil škodu přes tři sta tisíc korun, je již obviněn z trestného činu krádeže a hrozí mu až pět let vězení.

Číst dál...

REKLAMA