OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Ve čtvrtek se po páté hodině odpoledne na dálnici D1 staly dvě dopravní nehody, v jejichž důsledku se provoz ve směru na Brno zcela zastavil.

 

REKLAMA

Na kilometru 162 ve směru na Brno havarovala čtyři vozidla, dvě osobní a dvě dodávková. Jedna osoba při nehodě utrpěla těžké zranění. „Z jednoho z havarovaných vozidel museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněnou zraněnou ženu. Ihned po vyproštění byla předána do péče zdravotníkům a následně transportována sanitním vozem do nemocnice,“ sdělila mluvčí hasičů Petra Musilová. K další dopravní nehodě došlo na kilometru 163, tam se jednalo o střet nákladního a osobního vozidla.

Před sedmou hodinou informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová, že se na dálnici vytvořila kolona vozidel v délce přibližně jedenácti kilometrů. „Od jedné z řidiček, která zůstala stát s vozidlem v koloně přibližně na 160. kilometru, jsme přijali cestou tísňové linky 112 žádost o vodu pro ni a pro její dvě malé děti, které se cítily dehydrované. Vodu jí hasiči na místo dopravili,“ doplnila Petra Musilová.

Po sedmé hodině se podařilo havarovaná vozidla na kilometru 162 ve směru na Brno odstranit a kolona vozidel se pomalu rozjela.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA