OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie_dopravni_nehodaPolicejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky jednačtyřicetiletému muži z Jihlavska.

Na začátku března jel po šesté hodině ráno s vozidlem Ford Focus po silnici první třídy číslo 38 ve směru od Jihlavy. Na křižovatce odbočoval vlevo ve směru na Antonínův Důl a přitom nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu VW Golf, které jelo v přímém směru od Havlíčkova Brodu na Jihlavu a došlo ke střetu vozidel. Sedmadvacetiletý řidič vozidla VW byl při nehodě těžce zraněn. S lehkým zraněním byl do nemocnice převezen také řidič vozidla Ford.

policie_dopravni_nehoda_1_
Při dechové zkoušce policisté řidiči vozidla Ford naměřili hodnotu 1,72 promile alkoholu. Dále se podrobil lékařskému vyšetření spojeného s odběrem krve. Provedeným rozborem byla zjištěna hodnota 2,19 promile alkoholu v krvi řidiče. Muž tedy jako řidič motorového vozidla způsobil ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodil požitím alkoholu, z nedbalosti těžkou újmu na zdraví druhého řidiče. Na vozidlech vznikla při dopravní nehodě celková škoda 130 tisíc korun.
REKLAMA