OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Olympiáda má před sebou závěrečný vrchol

olympiada ZODMHokej, rychlobruslení, běžecké lyžování, lyžařský orientační běh a biatlon. Těchto pět sportů dnes ukončí Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky. Soutěžit se bude na třech sportovištích: zimních stadionech v Jihlavě (hokej) a Žďáru nad Sázavou (rychlobruslení) a zbývající tři sporty ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě. Olympijské soutěže uzavře od 19:00 hodin závěrečný ceremoniál, který se uskuteční v Kulturním domě ve Žďáru nad Sázavou.

Číst dál...

VIDEO: Podívejte se na úžasný zahajovací ceremoniál zimní olympiády dětí a mládeže

olympiada ZODMVelkolepé zahájení a dechberoucí světelná show zahájily Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže na Vysočině. „Chtěli jsme zachovat kvalitu a trochu se přiblížit tradičním olympijským zahájením. Světelné show a práce s podobnými prvky jsme viděli na několika ceremoniálech a k zahájení to rozhodně patří,“popsal prvotní inspiraci Roman Zezula, ředitel firmy, která ceremoniál připravila.

Číst dál...

Zahajovací ceremoniál dětské olympiády ozdobí světelné efekty

lyze snihKonečně je jasno! Slavnostní ceremoniál Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže, Kraj Vysočina 2014, který je naplánován na 19. ledna 2014 v Havlíčkově Brodě bude jednou velkou světelnou show. Pořadatelé už několik týdnů pečlivě zatmívají místo ceremoniálu – zimní stadion Kotlina. Celý zhruba 90 minut trvající program bude doprovázen projekcí a efekty na třech velkoplošných obrazovkách. Nejdůležitější okamžiky zahájení se odehrají na skleněném podsvíceném pódiu.

Číst dál...

Prvním občánkem Kraje Vysočina je Klárka z Jihlavy

prvni obcanek 2014 ikonaKlárka Janáková z Jihlavy se narodila v Nemocnici Jihlava 1. ledna 2014 ve 2:47 hod. a stala se tak prvním občánkem Kraje Vysočina roku 2014. Od hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka dostala Klárka šperk ve znamení zvěrokruhu a malé „startovné“ ve výši deseti tisíc korun. Tradici dárku pro prvního občánka České republiky s trvalým pobytem v Kraji Vysočina drží vedení kraje od roku 2002.

Číst dál...

„Vysočina bezpečně online 2013“ – v kraji prošlo vzdělávacími semináři 322 účastníků

pocitacSlavnostním předáním výhry škole s nejvyšší účastí na rodičovském vzdělávacím semináři byl na krajském úřadu Kraje Vysočina zakončen projekt Vysočina bezpečně online 2013 realizovaný Krajem Vysočina a Národním centrem bezpečnějšího internetu ve spolupráci s organizací Vysočina Education. Projekt se zaměřil na místní prevenci kriminality a sociální patologie spojené s užíváním internetu a online technologií.

Číst dál...

REKLAMA