OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kvůli potkanům se propadal chodník

V uplynulých dnech zajistil odbor dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu opravu oplocení svahu v ulici Na Svahu a opravu chodníku na Karlově náměstí. Ten se propadal kvůli potkanům, kteří si v konstrukční vrstvě prohrabali chodbičky.

Číst dál...

Návštěva europoslance: Prioritní jsou Dukovany

V pondělí přijel na návštěvu do Třebíče za krátkou dobu již druhý europoslanec, tentokrát se jednalo o Luďka Niedermayera. Společně se zástupci města diskutoval o snaze některých europoslanců sestěhovat Evropský parlament do jednoho centrálního sídla, dostavbě pátého bloku či o nově připravované strategii incomingu.

Číst dál...

Řidička s dvěma a půl promile kličkovala po silnici

V pondělí kolem půl druhé odpoledne přijali policisté integrovaného operačního střediska na lince tísňového volání 158 od řidičů několik oznámení, které upozorňovaly na osobní vozidlo Renault Mégane na silnici I/38. Auto jedoucí po obchvatu Moravských Budějovic měla řídit žena. Podle oznamovatelů sice jela poměrně nízkou rychlostí, ale údajně kličkovala po silnici a občas narazila s vozidlem do svodidel.

Číst dál...

TRAGÉDIE V TŘEBÍČI: Majáles skončil smrtí mladíka

V pátek 15. května kolem třiadvacáté hodiny v noci došlo v Třebíči v lokalitě na Podzámecké nivě v průběhu slavností zvaných Majáles k tragické události. V souvislosti s provozem jedné ze zábavních atrakcí – otočné lavice – se těžce zranil sedmnáctiletý mladík z Třebíčska. 

Číst dál...

REKLAMA