OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VRAŽDA V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ: Obviněný putoval v neděli do vazby

První letošní vraždu na Vysočině vyšetřují od pátečního rána vysočinští kriminalisté. Muže podezřelého z vraždy se jim podařilo velmi rychle vypátrat. Pachatele několik hodin po činu zadržela zásahová jednotka v místě jeho současného bydliště. Třiačtyřicetiletého muže kriminalisté obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: V noci byla v Brodě spáchána vražda

V Havlíčkově Brodě se v noci na pátek stala vražda. Obětí byl zaměstnanec firmy Pleas. Podezřelý muž, který mohl vraždu spáchat, byl zadržen. Více informací policie poskytne v pondělí.

VIDEO: Na brodském gymnáziu zahájili testování IQ

Na havlíčkobrodském gymnáziu v polovině ledna odstartovalo testování IQ pro veřejnost. Konat se bude pravidelně, a sice první nebo druhý čtvrtek v měsíci od 16 hodin v přízemí školy. Přihlásit se k němu může i mládež od 14 let. Příchozí čeká 40minutový test, kde mají hledat logické souvislosti mezi obrázky. Výsledek obdrží do dvou týdnů. Kdo by si chtěl nechat zjišťovat svůj inteligenční kvocient vícekrát, musí počítat s tím, že testování lze podstoupit pouze třikrát za život.

Číst dál...

VIDEO: Havlíčkobrodští studenti pracují na modelu města

Už od roku 2008 pracují studenti Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě na modelu, který představuje podobu města po druhé světové válce. Jedna skupina shání podklady a vytváří počítačový model, druhá jej pak zhmotňuje. Práce už se ale chýlí ke konci.

Číst dál...

REKLAMA