OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pohřešovaný nechal dopis na rozloučenou

Úspěšně ve středu skončila rozsáhlá pátrací akce. Pohřešovaný muž se nacházel ve špatném psychickém stavu a hrozilo bezprostřední nebezpečí, že by si mohl chtít ublížit. Vypátral jej policejní psovod.

Číst dál...

Řidič dostal u Věže smyk, nehodu nepřežil.

Ve středu 14. října deset minut po devatenácté hodině jsme na lince tísňového volání 158 přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 v katastru obce Květinov  mezi obcemi Věž a Šmolovy na Havlíčkobrodsku. Osmadvacetiletý řidič s vozidlem Škoda Octavia projížděl po komunikaci  ve směru od obce Věž na obec Šmolovy. Při projíždění levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem na mokrém povrchu komunikace smyk a ve smyku vyjel vpravo na záliv autobusové zastávky.

Číst dál...

VIDEO: Při nehodě u Šlapanova zemřel mladý řidič

V neděli 4. října kolem půl sedmé ráno přijali policisté integrovaného operačního střediska krajského ředitelství policie prostřednictvím Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina oznámení o havárii osobního vozidla na silnici III. třídy mezi obcemi Šlapanov a Vysoká na Havlíčkobrodsku. Na místo události byli vysláni policisté z havličkobrodského dopravního inspektorátu, kteří po příjezdu na místo zjistili, že se mimo komunikaci nachází osobní vozidlo Škoda Octavia a havárie si vyžádala jeden lidský život.

Číst dál...

Sportovní kluby zneužily část poskytnutých dotací

Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou havlíčkobrodských sportovních klubů a pěti jejich představitelů. Kluby měly v průběhu tří let neoprávněně v rozporu s danými pravidly použít část poskytnutých dotací, konkrétně částku převyšující tři a půl milionu korun.

Číst dál...

Hasiči sundávali malému chlapci z hlavy tamburínu

Velmi kuriózní a úsměvný zásah absolvovali v neděli odpoledne dobrovolní hasiči v Havlíčkově Borové. Tříletý hoch si paradoxně hrál právě na hasiče a jako hasičská přilba mu měla posloužit tamburína. Ta se ale chlapci na hlavě zasekla a nešla sundat, nezbylo tak nic jiného než přivolat hasiče. Na místní jednotku sboru dobrovolných hasičů se po čtrnácté hodině odpoledne obrátila maminka chlapce.

Číst dál...

REKLAMA