OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocina logoVysočina proti Zlínu svým výkonem zaostala oproti středečnímu utkání proti Zbrojovce Brno. „Rozhodně jsme odehráli méně vydařený zápas, než před čtyřmi dny. Výsledek odpovídá průběhu utkání,“ sdělil po duelu Tipsport ligy trenér František Komňacký.

A co dále k utkání řekl? „Neupokojivý výkon přičítám únavě pramenící z náročného kondičního soustředění a faktu, že jsme nastoupili ve dvou odlišných jedenáctkách a na hráčích byla vidět nesehranost a chybějící automatismy. Přes tyto důvody není možné, aby hráči dělali tolik chyb v přihrávkách či v individuálních herních činnostech. Těch se musí vyvarovat i po sebevětší únavě. Dnes nám prostě chyběla kvalita. Musím však ještě dodat, že hráčům nelze nic vytknout v otázce přístupu k zápasu. Odpracovali ho, jak mohli,“ uvedl Komňacký.

REKLAMA

I proti Zlínu se představili někteří testovaní hráči. Lze očekávat, že někteří hráči už v týmu nebudou pokračovat? „Předně jsem rád, že jsme tyto fotbalisty mohli v uplynulých zápasech vidět. Společně s tréninkovými jednotkami jsme si o nich mohli udělat dobrý obrázek. Spokojen zatím nemohu být s doplněním postu v útoku, kde očekávám větší kvalitu. Ta nám v dnešním duelu scházela. Nyní mohu říci, že jsme se sportovním vedením klubu dohodli na ukončení testů útočníků Marina Glasnoviče a Darko Bjedova. Hledání kvalitních posil do útoku musí nadále pokračovat. Na tomto postu nás stále tlačí bota,“ zdůraznil František Komňacký.

A jak jste byl spokojen s výkonem Milana Kopice, který se v dresu FC Vysočina objevil poprvé od května 2006? „Přestože nastoupil v sestavě, která nesplnila svoji úlohu, tak odehrál dobrý zápas. Byl důrazný v osobních soubojích, neudělal větší chybu a byl silný ve hře hlavou. Svým přístupem a herními zkušenostmi by pro nás mohlo být přínosem,“ uzavřel jihlavský lodivod.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA