OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Centra prevence Nadosah a Ponorka získala certifikáty

centrum_prevenceCentra prevence Nadosah z Bystřice nad Pernštejnem a Ponorka ze Žďáru nad Sázavou získala závěrem letošního roku opět certifikaci na „Programy specifické primární prevence užívání návykových látek poskytované v rámci školní docházky“. Obě zařízení velmi úspěšně prošla místním šetřením a splnila tak všechny obecné a specifické normy k získání certifikace.

Číst dál...

Na Tříkrálovou sbírku přibude k velbloudovi i oslík

trikralova_sbirkaPřípravy na Tříkrálovou sbírku 2011 jsou již v plném proudu. Dobrovolníci z dobrovolnického centra Kambala připravili pro koledníky celého okresu 370 kasiček. Oproti minulému roku tak došlo k drobnému nárustu v celkovém počtu zapečetěných kasiček.

Číst dál...

VIDEO: Brněnský soud zahájil proces s Jakubem Chvátalem, obžalovaným z loupežné vraždy taxíkáře u Jihlavy

nuz_utok_01Brněnský krajský soud začal v úterý projednávat případ vraždy devětapadesátiletého taxíkáře ze Žďáru nad Sázavou, ze které je podezřelý dvacetiletý Jakub Chvátal z Poděšína na Ždársku. Agentuře Mediafax to řekla mluvčí krajského soudu Miroslava Sedláčková. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O BRUTÁLNÍ VRAŽDĚ TAXIKÁŘE!

Číst dál...

Hráz jednoho z největších rybníků na Vysočině je opravena

rybnik01V Novém Veselí se rozprostírá druhé největší vodní dílo na Vysočině. Dvou a půl roční rekonstrukce hráze byla dnešním dnem 8. 12. 2010 ukončena. Nově opravená hráz Veselského rybníka je dlouhá 211 metrů a její šířka činí 6 metrů. Celková rekonstrukce byla vyčíslena na 30 miliónů korun.

Číst dál...

Osobní vlak u Žďáru nad Sázavou usmrtil chodce

zima_kolejeOsobní vlak srazil a usmrtil ve čtvrtek ráno na železniční trati mezi Žďárem nad Sázavou a Havlíčkovým Brodem chodce. Jedná se o muže, jeho totožnost zatím neznáme, u sebe neměl žádné doklady, řekl Mediafaxu mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Číst dál...

REKLAMA