OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Středeční rozsáhlá pátrací akce na Žďársku nepřinesla výsledky, ale přesto vše nakonec dopadlo dobře. Pohřešovaný se z procházky vrátil k ránu sám.

Ve středu 8. července krátce před půl devátou večer přijali policisté na integrovaném operačním středisku na lince tísňového volání 158 oznámení o pohřešování dvaasedmdesátiletého muže. Společně se svojí manželkou byl ubytovaný v hotelu Medlov v katastru obce Fryšava pod Žákovou horou. Podle oznámení odešel ven na procházku a nevrátil se zpět ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Manželka měla obavu o jeho život a zdraví.

REKLAMA

Policisté uskutečnili pátrací akci, do které se zapojili policejní psovodi a ještě v noci byl nasazen také vrtulník Letecké služby Policie ČR. Pátrání bylo ve čtvrtek nad ránem přerušeno s tím, že další rozsáhlá pátrací akce začne ve čtvrtek po rozednění. Na tu však už nedošlo, protože z hotelu přišla dobrá zpráva – muž se sám vrátil do hotelu.

Policisté z obvodního oddělení v Novém Městě na Moravě vyjeli na místo prověřit, zdali je v pořádku. Současně zjistili, že při své podvečerní procházce zřejmě zabloudil, nedokázal se zorientovat a ve tmě nalézt cestu zpět, celou noc proto strávil v lese. Až když se ráno rozednilo, vydal se pěšky zpět do hotelu.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA