OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

vysocinou_na_silnicich_bezpecneV měsíci září proběhla ve vybraných městech kraje Vysočina tradiční preventivní dopravní akce pořádaná Policií ČR Vysočinou na silnicích bezpečně, při které si řidiči mohli nechat prostřednictvím odborných firem zkontrolovat technický stav svých motorových vozidel.

Akce se setkala s velkým zájmem motoristické veřejnosti, kdy zejména v Jihlavě předčil zájem kapacitní možnosti. „ Zájem motoristů nás velmi mile překvapil. Od 6. září, kdy akce probíhala v Jihlavě u Tesca, jsme zaznamenali desítky telefonátů od řidičů, kteří se dotazovali na případné pokračování akce, které se nemohli z rozličných důvodů zúčastnit“, uvedl kpt. Petr Halán z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina.

Pro všechny zájemce proto policie připravila ještě jeden termín – 7. října 2010  v době od 07.00 – 16.00 hodin. Preventivní kontroly se tentokrát uskuteční v Jihlavě, u areálu jednoho z partnerů akce - firmy Akuservis Cakl, na ulici Pávovská 14a v Jihlavě (vedle Kronospanu). Při preventivní  bezplatné kontrole se odborníci zaměří na stav automobilu před nadcházejícím zimním obdobím, zejména na stav akumulátoru, brzdové a chladící kapaliny.

 
REKLAMA