OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kriminalisté pátrají po pohřešované dívce z Humpolce a s prosbou o spolupráci se obracejí na veřejnost.

Třináctiletá dívka odešla ve středu 12. září kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště v Humpolci do školy, kam však nedorazila. Pohřešovaná je vysoká přibližně 160 centimetrů, má hubenou postavu, modré oči a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy na sobě měla oblečenou mikinu černé barvy s nápisem Iron Man, kalhoty černé barvy a botasky černo-fialové barvy. Při sobě měla školní batoh černo-fialové barvy.

REKLAMA

Další podrobnosti včetně fotografie lze najít zde. Pokud odkaz není aktivní, pátrání již skončilo.

Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace spolu s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou vypátrat nepodařilo.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ vyzvala ke spolupráci policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Jak dále doplnila, děvče by mohlo cestovat autostopem. „Obracíme se proto také na řidiče vozidel a jejich spolucestující s žádostí o podání informace na tísňovou linku v případě, že by pohřešovanou dívku viděli stopovat nebo jí zastavili, popřípadě ji přepravili na jiné místo,“ dodala mluvčí.

REKLAMA