OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Akce Toxi na Počátecku a Kamenicku odhalila devět podnapilých dětí

dechova_zkouska_toxiPoslední pátek v lednu, v době, kdy děti měly pololetní prázdniny, probíhala policejní preventivní akce nazvaná TOXI. Akce, která se týkala podávání alkoholu osobám mladším osmnácti let, probíhala na území Obvodního oddělení Počátky a Kamenice nad Lipou. Celkem devět policistů z obvodů a dalších devět policistů z Vyšší policejní školy Ministerstva vnitra v Jihlavě procházelo restaurační zařízení na Počátecku a Kamenicku. S kontrolou policistů se mohli setkat návštěvníci malých vesnických hospůdek jako třeba v Bělé, Veselé, Častrově, Mnichu nebo Bořetíně, ale i větších restaurací nebo barů v Počátkách, Žirovnici, Kamenici nad Lipou nebo Černovicích.  V době od 21,30 hodin do 02,00 hodin policisté vešli celkem do sedmi restauračních zařízení na Počátecku a šesti zařízení na Kamenicku.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Být rasistou není trestné, trestné je zapalovat domy a mrzačit malé děti

hroch_a_spol_hroch_zlevaAni jsem zpočátku té informaci nechtěl věřit. Milan Hroch a zatčen? Překvapen jsem nebyl jen já, ale myslím si, že i sám Milan Hroch. Informaci jsem se dozvěděl ve středu od jisté redaktorky komerční televize. "Rádi bychom znali váš názor na zatčení Milana Hrocha, protože se o extremismus na Vysočině delší dobu zajímáte," říkala mi do telefonu. "Jenže já nevím, proč byl zatčen, takže se k tomu mohu těžko vyjádřit," reagoval jsem. "Myslíte si, že je dobře, že ho zatkli?" ptala se dál. Jenže na tuto otázku je těžká odpověď, když nikdo neví, proč si pro něj přišli. Policie to zatím nechce zveřejnit.

 

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Opilci za volantem se o řidičák bát nemusí, stačí říct, že ho nemají u sebe

Policejnímu strašáku v podobě odebírání řidičských průkazů na místě, především za alkohol, se dá lehce vyhnout. Stačí, když se dotyčný řidič vymluví na to, že řidičák nemá u sebe. Policie už pak zpětně doklady neumí zadržet a řidič, který třeba při nehodě pod vlivem alkoholu způsobil smrt, může bez problémů řídit dál až do doby, kdy dostane soudní zákaz řízení. Nedokonalost zákona přiznalo také policejní prezidium.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: V Habrech odhalili velkopěstírnu marihuany

pestirna_maruskyNárodní protidrogová centrála (NPC) minulý týden odhalila v Habrech na Havlíčkobrodsku velkopěstírnu marihuany. Třicetičlenné policejní komando a kriminalisté z NPC do obce přijeli v úterý dopoledne a násilím vtrhli do dvou skladů přímo na náměstí. Byli tady až do pěti odpoledne a ze skladů odvezli celý kamion zabavených věcí," řekl serveru i-Vysočina.cz starosta Habrů Jiří Rainiš. Pěstírnu si zřejmě vybavili Vietnamci, kteří si objekt pronajali od podnikatele Stanislava Pometla letos v červnu asi za pětatřicet tisíc korun měsíčně. "Neměl jsem ani tušení, co se ve skladu dělo. Asi s tím budu mít problémy, protože jsem současně svědek i poškozený," svěřil se Stanislav Pometlo. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE VELKOPĚSTÍRNY MARIHUANY V HABRECH!

Číst dál...

Muž z Havlíčkobrodska je podezřelý z krádeže a prodeje marihuany

Policejní komisař zahájil trestní stíhání 28letého muže z Havlíčkobrodska pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů. Jmenovaný v přesně nezjištěném časovém období v roce 2008 a dále během roku 2009 v několika případech v Ledči nad Sázavou poskytl zdarma a z části za úplatu dalším osobám omamnou látku marihuanu v dosud nezjištěném množství ke kouření. Z uvedeného trestného činu ve formě účastenství je rovněž podezřelá jeho dvacetiletá přítelkyně, která pomáhala při pěstování rostlin konopí setého.

Číst dál...

REKLAMA