OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Cizinka pobývala v Česku nelegálně, čeká ji vyhoštění

policie_detailDalší úspěšný případ si připsali na své konto policisté z nově vzniklého Odboru služby cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Odhalili třiatřicetiletou ženu z Mongolska, která u nás pobývala nelegálně. Ženu nyní čeká správní vyhoštění z České republiky.

Číst dál...

CCS: Nafta na Vysočině zdražila o dvacetník, dražší je i benzin

benzinNa Vysočině v minulém týdnu vzrostly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o dva haléře, a prodává se za 33,22 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o devět haléřů na 33,25 koruny za litr.

Číst dál...

S linkou důvěry lze nově i chatovat

stred_linka_duveryOd nového roku je možné kontaktovat Linku důvěry STŘED také pomocí chatu. Komunikace prostřednictvím internetu je po zprovoznění telefonních linek a zavedení poradenství pomocí emailu další formou, jak se linka přibližuje veřejnosti.

Číst dál...

ZDRAVOTNICTVÍ: Situace na Vysočině se nemění. Lékaři trvají na svých výpovědích

doktor_pomuckyHejtman Vysočiny Jiří Běhounek se v pondělí setkal plánovaně s řediteli všech pěti krajských nemocnic ve věci dalších řešení důsledků výzvy Děkujeme, odcházíme! "Musím, ač nerad, konstatovat, že personální situace podložená podanými výpověďmi, se v našich nemocnicích nezměnila. Nezaznamenali jsme žádný posun a nejsou žádné náznaky z řad lékařů, že by mohlo dojít ke zvrácení jejich rozhodnutí," konstatoval hejtman Jiří Běhounek.

Číst dál...

REKLAMA