OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dny pro seniory, které se konaly u příležitosti Mezinárodního dne seniorů na všech pobočkách Senior Pointů v Kraji Vysočina, zakončila v pátek 5. října společná Seniorská miniolympiáda. Místem konání byla havlíčkobrodská Obchodní akademie a Hotelová škola, kde poměřilo své síly 14 seniorských družstev z celé Vysočiny.

 

REKLAMA

hodinah seniori olympijada TZ

Foto zdroj: HodinaH

Žáci této školy byli patrony celé olympiády a stali se z nich nejenom rozhodčí jednotlivých soutěžních disciplín, ale o seniory se starali i v průběhu dne. V tělocvičně se postupně vystřídaly všechny pětičlenné týmy a zasoutěžily si v sedmi disciplínách: střelba z luku, hod šipkami, slalom, stavění pyramidy, kuželky, střelba florbalovou hokejkou na branku a hod na plechovky. Sportovní výkony senioři prokládali odpočinkem v prostorách školy, kde si mohli popovídat a studenti jim zde servírovali kávu, čaj a drobné občerstvení. Závěr akce patřil slavnostnímu vyhlášení výsledků, předání medailí a pohárů těm nejlepším, a diplomů a věcných darů všem zúčastněným týmům.

Senior point Pelhřimov Hodiny H vyslal na olympiádu dva týmy. Ačkoliv neskončily na medailových stupních, přesto si jednotlivé disciplíny a celý den nesmírně užily a především skvěle reprezentovaly Pelhřimov. Všichni se již teď těší na další ročník seniorské mini-olympiády.

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

REKLAMA