OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Rádi byste izolovali svůj strop, ale nemáte k tomu ty správné podmínky. Ani dutinu, ani vazníkový strop. A kdo říká, že nemáte? Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., která je lídrem na trhu, nabízí snadné a rychlé řešení.

Z hodin fyziky na základní škole si pamatujeme, že se teplo chová přesně podle přírodních zákonů. Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, uniká bez užitku z obytných prostor. Ovšem pokud mu vytvoříme nějakou překážku v podobě minerální izolace, tak nám zůstane pěkně doma.

REKLAMA

Technologie zvaná Stropní systém MAGMARELAX®

Stropní systém MAGMARELAX® je ideálním způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků i obytných domů, kde není dutina. Jde o variabilní konstrukci, tvořící novou rovnou podlahu. Ta je vysoce únosná a lze ji využívat bez velkých omezení.

Podlaha se skládá z nášlapné vrstvy z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova za jeden den a následně se zafouká hadicí ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze. Ten žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti a pár hodin.

Půdu po realizaci můžete ihned využívat pro skladování nebo pro sušení prádla. Ale nemusí zůstat jen u toho. Díky izolaci podlahy půdy může podkroví sloužit i netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě letní obytný prostor pro vaše koníčky a záliby, relaxační prostor, místo pro domácí tělocvičnu či nápaditou hernu pro děti. A hlavně. Už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou betonovou podlahou.

Máte chuť se do toho pustit?

Objednejte si ještě dnes nezávaznou prohlídku vašeho domu a nechte si spočítat předběžnou kalkulaci. To vše zcela ZDARMA! Samotnou realizaci do konce roku stihneme. Avizované zdražování vás již nezaskočí.

Více na www.magmarelax.cz nebo na telefonu 800 100 533.

REKLAMA