OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pelhřimovští kriminalisté se obracejí na motoristickou veřejnost se žádostí o pomoc. Hledají svědky tragické dopravní nehody, při které před týdnem na dálnici D1 zemřel stavební dělník.

V pondělí 6. srpna se kolem čtvrt na dvě odpoledne na 87. kilometru dálnice D1 v místě dopravního omezení stala tragická dopravní nehoda. Po dálnici jel ve směru na Brno řidič s osobním vozidlem Škoda Roomster. Zřejmě se plně nevěnoval řízení a z dosud nezjištěných příčin narazil do vozidla tovární značky Honda CR-V, které jelo před ním. Střet Hondu odrazil do svodidel, která oddělují prostor stavby, načež se auto dostalo až na staveniště, kde pracoval stavební dělník. Dvaapadesátiletý muž utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem.

REKLAMA

Případ si na místě převzali k prověřování pelhřimovští kriminalisté, kteří by nyní uvítali svědectví řidičů, případně dalších členů posádek vozidel, která místem v době dopravní nehody projížděla, a to v obou směrech jízdy. Lidé, kteří dopravní nehodu sami viděli, případně by měli záznam na kameře svého vozidla, mohou policisty kontaktovat na lince 158 nebo svá svědectví sdělit přímo vyšetřovateli případu na čísle mobilního telefonu 601 375 019.

REKLAMA