OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

hasici_002S rozsáhlým požárem haly v obci Hluboké na Třebíčsku bojovalo sedm jednotek hasičů. Požár byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen v 01:30 hod.

V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla celá hala v plamenech. Uvnitř ocelové haly měl majitel uskladněné seno a zaparkovanou zemědělskou techniku. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. V 02:19 hod se zasahujícím jednotkám podařilo dostat požár pod kontrolu. Po třetí hodině ranní byl počet zasahujících jednotek postupně redukován. Likvidační práce na místě stále ještě probíhají. Hasiči z haly postupně vyskladňují seno.

Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Požárem vznikla škoda v předběžné výši 1.000.000 Kč – jedná se o škodu vzniklou na hale a technice. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 10.000.000 Kč.  Příčinou vzniku tohoto požáru se nyní na místě intenzivně zabývají naši vyšetřovatelé.

U požáru zasahovaly jednotky profesionálních hasičů ze stanic Náměšť nad Oslavou a Velká Bíteš společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Kralic nad Oslavou, Velké Bíteše, Tasova, obce Hluboké a Ketkovic (Jihomoravský kraj).

REKLAMA