OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

vinoV pátek 21. ledna ve večerních hodinách prováděli strážníci MP Třebíč kontrolní činnost v restauračním zařízení na Vaňkově náměstí. Při kontrolní činnosti byly zjištěny dvě osoby mladší 18 let, které požívaly alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje objednával plnoletý mladík, který byl s nimi u stolu. 

Mladík se dopustil přestupku tím, že podal alkoholický nápoj osobám mladším 18-ti let. Za toto jednání mu byla uložena bloková pokuta ve výši 1 000 Kč.

Dne 22. ledna v 15.30 přijali strážníci telefonické oznámení na partu mladíků, kteří se pokoušejí neoprávněně vniknout do objektu na ulici Brněnská. Vedoucím směny byla na místo vyslána hlídka MP a zároveň přivolána hlídka OO PČR. Strážníci MP spolu s hlídkou PČR prohledali objekt, kde zdrželi  skupinku mladíků ve věku  18- 21 let, kteří malovali barvami na vnitřní zdi jedné z budov. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu si hlídka OO PČR převzala celou záležitost k dořešení.

Na ulici Březinova dne 22. ledna ve 3 hodiny ráno  hlídka MP zastavila motorové vozidlo  pro důvodné podezření, že řidič je pod vlivem alkoholu.  U dvacetiletého řidiče Opelu  Astra  byla provedena dechová zkouška, při které bylo naměřeno 0,941 promile alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka OO PČR, která si celou věc na místě převzala k dořešení.

V sobotu 22. ledna ve 22 hod. 15 min. docházelo na ulici Hladíkova k rušení nočního klidu.  Vedoucí směny po oznámení vyslal na místo hlídku MP. Po příjezdu hlídky bylo zjištěno, že v bytě dochází k rušení nočního klidu. Z bytu ve 22 hod. 25 min vycházel křik a hlasitý smích. Majitelka bytu  nesouhlasila s vyřízením přestupku na místě blokovou pokutou, proto celá věc bude předána  k dořešení správnímu orgánu, oddělení přestupků Městského úřadu Třebíč.
 

REKLAMA