OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíčské kino Pasáž připravilo pravidelný cyklus filmů pro seniory

kino_03_ikonaPravidelný cyklus filmů s názvem Filmové odpoledne (nejen) pro seniory připravilo Městské kulturní středisko Třebíč v kině Pasáž. Promítat se bude vždy poslední čtvrtek v měsíci od 16:00 hodin a výběr titulů bude zaměřen především na uvedenou cílovou skupinu, nikoliv ale pouze na ni. Nepůjde o „filmy pro pamětníky“, nýbrž třeba o tvorbu soudobou, převážně pak českou a bez titulků.

Číst dál...

Chaloupky zvou na zajímavá setkání v Čikově

chaloupky_cizovBylinky stokrát jinak, spontánní tance, bubny, cvičení shiatsu,  konopí, řezbářství, regresní terapie, duše měst a krajiny, plstění z ovčí vlny, hudební nástroje přírodních národů - to jsou dílny, besedy a  vůbec setkávání se zajímavými lidmi s podtitulem Přírodní tvoření a cvičení ducha i těla. Vše se odehrává v rámci týdenního tábora na tábořišti v Čikovské doubravě ve dnech 15. - 20. srpna 2010.

Číst dál...

Chaloupky zvou na zajímavá setkání v Čikově

chaloupky-tabor_16082010Bylinky stokrát jinak, spontánní tance, bubny, cvičení shiatsu,  konopí, řezbářství, regresní terapie, duše měst a krajiny, plstění z ovčí vlny, hudební nástroje přírodních národů - to jsou dílny, besedy a  vůbec setkávání se zajímavými lidmi s podtitulem Přírodní tvoření a cvičení ducha i těla. Vše se odehrává v rámci týdenního tábora na tábořišti v Čikovské doubravě ve dnech 15. - 20. srpna 2010.

Číst dál...

Památky UNESCO také v japonštině

trebic_ikonaTřebíčské památky zapsané v prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO nejsou zapovězeny ani Japoncům. Přispěla k tomu nejen spolupráce se specializovanými cestovními agenturami, které v poslední době stále více objevují pro své klienty z Japonska mimopražské destinace, ale vůbec skutečnost, že právě turisté ze země vycházejícího slunce dnes patří do první desítky cizojazyčných návštěvníků Třebíče.

Číst dál...

REKLAMA