OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kvůli odloženému zavazadlu policisté evakuovali třebíčské nádraží.

V pondělí 12. prosince přijali policisté před půl druhou odpoledne oznámení o nálezu podezřelého zavazadla v prostoru autobusového nádraží v Třebíči. Nálezci pojali podezření, že by obsah zavazadla mohl být nebezpečný. Na místo ihned vyjely policejní hlídky situaci prověřit. Našly zavazadlo uzamčené a připevněné zámkem k zábradlí u jednoho z nástupišť. V jeho blízkosti se nepodařilo vyhledat jeho majitele. Z důvodu zajištění bezpečnosti bylo proto nutné, aby prostor autobusového nádraží všichni lidé opustili. Současně byl přivolán policejní pyrotechnik.

REKLAMA

Evakuace osob byla provedena ve velmi krátké době. Zároveň policisté provedli odklon dopravy z ulice Sucheniova ve směru na Borovinu přes ulici Stařečka. Jízdní pruh vedoucí od Boroviny ve směru k centru města zůstal průjezdný. Okolí autobusového nádraží hlídali policisté ve spolupráci s městskými strážníky.

Před druhou hodinou odpoledne se na místo dostavil muž, který se přihlásil jako majitel zavazadla. Na autobusovém nádraží jej uzamkl k zábradlí a zanechal, protože šel nakupovat. Zavazadlo neobsahovalo nic nebezpečného a po ověření, že se skutečně jedná o majitele, si ho muž převzal zpět.

REKLAMA