OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tragicky skončil úterní střet motorky s oktávií. Při nehodě na Třebíčsku zemřel v podvečerních hodinách mladý muž.

V 18.21 hodin policisté na tísňové lince 158 přijali oznámení o dopravní nehodě motocyklu a osobního automobilu u Horního Újezdu. „Pětadvacetiletý muž z Třebíčska na motocyklu značky Suzuki projížděl po silnici ve směru od obce Výčapy na obec Horní Újezd. Nepřizpůsobil rychlost jízdy a při průjezdu pravotočivou zatáčkou ve stoupání řízení motocyklu nezvládl. Přejel do protisměrné části silnice, kde strhl motorku na komunikaci. Stroj vlivem setrvačnosti pokračoval k levému okraji silnice a poté mimo komunikaci na pole, kam dopadl. Tělo motocyklisty narazilo do přední části protijedoucího vozidla Škoda Octavia a zůstalo zaklíněno pod autem,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.

REKLAMA

Mladý muž na následky zranění na místě dopravní nehody zemřel. Nikdo další zraněn nebyl. Alkohol u řidiče Škody Octavia vyloučili policisté dechovou zkouškou. Také orientační test na detekci drog vyšel negativní. Případnou přítomnost alkoholu u motocyklisty vyloučí až nařízená zdravotní pitva.

K rodině zemřelého muže byl vyslán krizový intervent krajského ředitelství policie, který jí poskytl nezbytnou psychologickou pomoc. Vyslána byla také zdravotnická záchranná služba.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda v celkové výši 40 000 korun. Na místě tragédie zasahovaly složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku zdravotnické záchranné služby. Policisté v místě usměrňovali provoz a prováděli ohledání a veškerá potřebná šetření. Příčiny a okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

 

REKLAMA