hrad_strakoniceChcete se zapojit do rozhodování o strakonickém městě, máte dobré nápady a rádi byste je realizovali, jste občan, kterému není lhostejné kde, s kým a jak žije. Pak právě vy nesmíte chybět ve čtvrtek 11. listopadu 2010 v 16.30 v Rytířském sále strakonického hradu. Město Strakonice zde pořádá již tradiční diskuzní fórum pod názvem S Vámi o všem? Ovšem!

Přijďte debatovat s vedením města a vedoucími odborů městského úřadu a společně s nimi hledat desatero nejpalčivějších problémů, které se dotýkají života ve městě. Tématických okruhů bude opět celá řada - doprava, životní prostředí, sociální služby, zdravotnictví, bydlení, podnikání, vzdělávání, volný čas, cestovní ruch, strategický rozvoj města či veřejná správa.

Diskuzní kroužky také rozhodnou o aktivitě, která získá šek v hodnotě 10 000 korun. Pro všechny účastníky je připravena tombola a občerstvení. V dětském koutku bude postaráno o ty nejmladší. Pomozme svými náměty ovlivnit budoucnost Strakonic. Fórum zdravého města je tu pro nás pro všechny.

Aktivita je součástí projektu Strakonice – město přátelské občanům a je financována z prostředků Revolvingového fondu MŽP ČR.
REKLAMA