Dosavadní zájem o vstupenky slibuje vynikající atmosféru.

Ať už chcete oslavit vysvědčení a konec školního roku, nebo si chcete užít parádní večer před tím, než odjedete na zaslouženou dovolenou, nezapomeňte si do svého diáře poznamenat datum 28. června 2019. V tento den totiž v příbramském letním kině zahraje jedna z nejznámějších českých kapel Chinaski. Ta k nám přiveze své nejznámější hity, ale i aktuální pecky z alba Není nám do pláče.

REKLAMA

Areál se bude otevírat už v 17 hodin. Před kapelou Chinaski ještě vystoupí příbramský zpěvák Michal Kindl a kapela Like-it. Od 20 hodin se pak můžete těšit na Michala Malátného a další členy kapely Chinaski, kteří vás budou bavit až do 22 hodin.

Skupina Chinaski vnikla již v roce 1987. Během své existence vydala desítky hitů, jako je Dlouhej kouř, První signální, Klára, Víno, Stížnost, Drobná paralela a mnohé další. Kapela si za to vysloužila u kritiků i odborných porot hned několik prestižních cen. Pokud si chcete tyto pecky zabroukat společně s Malátným a dalšími stovkami fanoušků, nezapomeňte si na 28. června zakoupit lístky. Ty jsou už v předprodeji za zvýhodněnou cenu.  

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a TicketLive. V Příbrami a okolí si je můžete vyzvednout například na těchto místech: Knihovna J. Drdy Příbram, tel. 318 626 486, AJV Příbram, CK Lucie, Tipsport Sedlčany nebo Tipsport Dobříš.

 

REKLAMA