Hned tři skutečně zajímavé akce připravuje město Příbram na měsíc červen. Nový rybník opět ožije hudbou, sportem i vědou.

Sérii akcí odstartuje v pátek 14. června koncert Pražského výběru. Předskokany této legendární kapely budou Pakáš a Origami. Letní kino se v tento den jistě stane místem, kde si fanoušci dobré hudby přijdou na své.

REKLAMA

O dva dny později, tedy v neděli 16. června, bude celý areál Nového rybníka patřit rodinné akci s názvem Novák Fest. Potěšeni budou nejen sportovci, ale také příznivci vědy, divadla, pohádek, tvořivých dílen. Dospělí návštěvníci také nepřijdou zkrátka – pro ně se připravuje například festival regionálních pivovarů.

Poslední červnovou akcí pořádanou městem Příbram bude ve čtvrtek 20. června Vítání slunovratu. O jistě skvělé vystoupení se postará revivalová kapela Prague Queen. V programu se můžete těšit také na sambu v podání Veroniky Lálové, kubánské rytmy kapely Mezcla Orquesta či barmanskou show.

„Je málo akcí, o kterých bych mohl říci, že se na ně vysloveně těším. To, co město přichystalo na letošní červen, mezi ně zcela jistě patří,“přiblížil očekávání akcí starosta města Jindřich Vařeka.

Ať už fandíte hudbě, vědě, sportu nebo vodním radovánkám, poznamenejte si do diáře klíčové termíny příbramské předprázdninové zábavy – 14., 16. a 20. června.  

REKLAMA