OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

leskovice_obalovna_pozar_1V pondělí 4. října 2010 ve 12:44 hod byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár v areálu soukromé firmy v obci Leskovice na Pelhřimovsku. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

leskovice_obalovna_pozar_
Na likvidaci požáru nádrže na ohřev asfaltu v obalovně hasiči nasadili několik vodních proudů s pěnou. Ve 13:02 hod se jednotkám podařilo požár lokalizovat a o pár minut později úplně zlikvidovat. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Požárem škoda nevznikla. Příčinou požáru byla nedbalost při rozřezávání nádrže. U události zasahovaly jednotky profesionálních hasičů ze stanic Pacov a Pelhřimov  společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Nové Cerekve.

leskovice_obalovna_pozar_2_
Jedná se již o  druhý požár v areálu této firmy v letošním roce. Dne 20. září 2010 tady hasiči likvidovali požár asfaltu a oleje v kotli, který byl určen k likvidaci. I tento požár se naštěstí obešel bez zranění a beze škody. Příčinou tohoto požáru byla nedbalost při svařování.REKLAMA