OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Ve dnech 6. až 10. dubna si v Domově Jeřabina v Počátkách nejen uživatelé tamních služeb netradičně tradičním způsobem připomenou příchod Velikonoc. Zaměstnanci domova připravili jak pro své klienty, tak pro obyvatele města Počátky třídenní projekt, který jim oživí zvyky spjaté s jarními svátky.

„Ve čtvrtek 6. dubna v době od 10 do 15 hodin zveme každého, kdo má čas a chuť, aby si přišel do denního stacionáře v Počátkách zkusit upéct tradiční mazance, třeba i podle rodinného receptu,“ vzkázala ředitelka Domova Jeřabina Simona Tomanová.

REKLAMA

Den nato mezi 14. do 16. hodinou pokračuje program v amfiteátru na počáteckém náměstí, a to zdobením vajíček, pletením košíků a výrobou velikonočních dekorací, navíc spojenými s prodejním stánkem.

velikonoce denni stacionar pocatky DOMOV JERABINA

Foto: archiv Domova Jeřabina

„A na pondělí 10. dubna od 15 do 17 plánujeme společně s panem farářem P. Augustinem Jánem Grambalem na faře v Počátkách ochutnávku upečených mazanců spojenou s povídáním o velikonočních zvycích a tradicích,“ doplnila ředitelka.

Na projektu spolupracuje Domov Jeřabina společně se Soukromou vyšší odbornou školou sociální v Jihlavě, dále počáteckou farností a Kulturním zařízením města Počátky.

REKLAMA