OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

divoke_praseDo stáda divokých prasat najel v pátek kolem páté hodiny ráno kamion na dálnici D1 u Humpolce. Podle informací policie trvalo odklízení následků nehody zhruba dvě hodiny.

Nehoda se stala na 90. kilometru dálnice směrem na Prahu a do provozu nijak významně nezasáhla. Neprůjezdná byla jen krajnice, pracovníci správy a údržby dálnic museli zvěř odklidit.

Srážka auta se srnou komplikovala v pátek ráno provoz i na sjezdu z dálnice D1 na Bezměrov a Kojetín na 253 kilometru na Kroměřížsku.

Sražená srna ležela také na silnici I/27 v polovině cesty mezi Strojeticemi a křižovatkou s rychlostní silnicí R6 u Podbořan. Další srážku se zvěří hlásili policisté u obce Ruda na Rakovnicku.

Srnu srazilo auto i u Markvartic na Děčínsku. A střetu se zvěří se nevyhnul řidič ani v Orlové na Karvinsku.

Policisté v souvislosti s narůstajícím počtem nehod se zvěří nezaviněných řidičem upozorňují lidi usedající za volant zejména v nočních nebo ranních hodinách, aby jezdili opatrně a na komunikacích vedoucích kolem lesů a polí počítali s možností, že se jim do cesty může dostat divoké prase nebo jiné lesní zvíře.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA