Cestujte chytře v systému PID

Vlakem z Mělníka do hlavního města a pak pokračovat bez zdržení metrem, tramvají, autobusem nebo i přívozem a lanovkou… S jízdenkou Pražské integrované dopravy je možné vše. Nejjednodušší cestování na jednu jízdenku, kterou si zakoupíte přímo v Mělníku na pokladně Českých drah a dojedete s ní třeba až na Staroměstské náměstí, to vše za 62 korun včetně MHD. Cestujte chytře v systému PID.

Výsledky zápisů dětí do mělnických mateřských škol

K zápisu do mateřských škol v Mělníku přišlo letos 276 dětí. Od září zahájí nový školní rok 205 dětí. Přesně tolik bylo volných míst v pěti mateřských školách a dalších čtyřech odloučených pracovištích, kterých je město Mělník zřizovatelem.

Číst dál...

Uzavírka Kokořínská

Jak jsme informovali, dnes došlo k uzavření části ulice Kokořínská v souvislosti s havárií plynovodu. Plynaři přímo na místě provedli lokalizaci nutného výkopu pro opravu. Vzhledem k tomu, že nebude umístěn přímo v křižovatce ulic Blatecká a Kokořínská, po dohodě s Dopravním inspektorátem Policie ČR Mělník zůstane prozatím (odhaduje se cca 3 týdny) otevřena obousměrně křižovatka ulic Blatecká a Kokořínská s tím, že z ulice Blatecká bude možné vyjíždět pouze doprava směrem k hlavnímu železničnímu přejezdu.

Číst dál...

Zbrusu nové autobusy pro cestující do Prahy

Vedení města Mělníka se snaží dlouhodobě zlepšit situaci pro dojíždějící občany na trase Mělník – Praha, kdy jsou autobusy přetížené. Firma ČSAD Střední Čechy se navíc potýká s nedostatkem řidičů. V poslední době se přes všechny obtíže podařilo posílit některé spoje.

Číst dál...

REKLAMA