OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Letošní Vánoce konané 12. 12. 2018 na VŠPJ podpoří nízkoprahové zařízení pro děti a mládež při Oblastní charitě Jihlava ZASTÁVka Telč. Studenti a zaměstnanci školy splní dětem jejich přání.


„Jedná se o již tradiční charitativní akci naší školy, které se účastní zaměstnanci a studenti, spolu se zástupci a klienty vybrané organizace. Cílem je udělat radost klientům organizace i pěkný den všem zúčastněným,“ říká Ing. Tomáš Obruba, vedoucí propagace a tiskový mluvčí VŠPJ a doplňuje: „dárky kupují jednotliví studenti a zaměstnanci nikoliv škola.“ 

REKLAMA

Zaměstnanci ZASTÁVky probrali s dětmi jejich vánoční přání a předali je zástupcům VŠPJ. „Chlapci ze ZASTÁVky si přáli auto na dálkové ovládání a sportovní vybavení jako jsou činky nebo švihadla, dívky chtěly žehličku na vlasy a drobné kosmetické dárky. Společnou radost by jim udělaly společenské hry, stavebnice, puzzle nebo výtvarné náčiní,“ prozrazuje o jaká přání šlo zástupce vedoucí NZDM Monika Smejkalová.

Slavnostní program Vánoc na VŠPJ se nesl v příjemném melodickém duchu, zazněly koledy od Dětského pěveckého sboru ZŠ Křížová a Smíšeného pěveckého sboru Foerst, návštěvníci si mohli vytvořit milé drobnosti v tvořivých dílnách a odnést si je na památku.

vanoce na vspj 3

REKLAMA