OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Již 31. července otevře v jihlavském Cityparku hypermarket Albert a nabídne zákazníkům řadu změn a vylepšení, které jim zpestří a zpříjemní nakupování. Jeho podoba bude vycházet z konceptu nejlepšího obchodu v Česku a vítěze Diamantové ligy kvality, Albertu v pražském obchodním centru Chodov. Zákazníci se tak dočkají první a nejočekávanější prodejny, která se zde v rámci rekonstrukce znovuotevře.

 

REKLAMA

albert nova prodejna citypark ji

Foto zdroj: CPI Property group

Nejen nový koncept, ale i nová poloha obchodu čeká na zákazníky, kteří se do jediného nákupního centra na Vysočině vydají na nákup potravin. „Hypermarket Albert je naším největším nájemcem a velmi nás proto těší, že se prodejna znovu otevřela,“ říká Eva Blažková, ředitelka nákupního centra Citypark a pokračuje: „Prodejna se bude i nadále nacházet na dolní pasáži nákupní galerie, ale bude umístěna pouze na jedné straně, plocha hypermarketu se tak zmenší. Naproti ní se už v současné době chystají prostory pro nové nájemce.“

V rámci rekonstrukce se v prodejně připravuje zcela nový koncept vycházející z hypermarketu v pražském nákupním centru Chodov, který byl oceněn jako nejlepší prodejna v České republice. „Nový obchod zákazníky překvapí a nadchne – snadno a pohodlně si zde nakoupí v přehledném a vzdušném prostředí, které je velmi příjemné a nabízí kromě rychlosti také inspiraci,“ vysvětluje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert. „Příjemný interiér prodejny dokreslí nové podlahy, osvětlení, a samozřejmě celkově nové uspořádání prodejny. Pro zákazníky jsme připravili také samoobslužné pokladny pro rychlé a hladké odbavení,“ doplňuje Jiří Mareček.

Nový koncept stojí zejména na čerstvosti a svěžesti, prodejna bude připomínat tržiště s právě sklizenými produkty.  Například čerstvé pečivo zde bude možné i nadále zakoupit jednak z pekárny s vlastní výrobou dle receptur Albert, chléb i sladké pečivo si ale budou moci zákazníci donést i z jihlavské pekárny. Již u vstupu bude k dispozici rozsáhlý sortiment čerstvé zeleniny a ovoce. Albert si pro zákazníky připravil také bohatou nabídku zdravého sortimentu – v novém oddělení Zdravě s Albertem budou na jednom místě desítky produktů pro zdravý životní styl.

„Velmi nás těší, že si Albert dal na prodejně u nás v Cityparku takto záležet. Můžeme prozradit, že k slavnostnímu otevření připravil pro zákazníky atraktivní nabídku a speciální akce včetně výrazných slev na zdravé produkty Nature´s Promise,“ uvádí ředitelka nákupního centra Eva Blažková.

Nákupní centrum má tu výhodu, že spojí všechny nákupy do jedné návštěvy. „Většina našich zákazníků u nás v pracovním týdnu řeší pragmatické nákupy – to znamená, že jdou cíleně nakoupit vše od potravin přes drogerii až po potřeby do školy. Je proto skvělé, že je jim hypermarket Albert opět k dispozici a mohou si hned po práci dojít nakoupit čerstvé potraviny,“ uzavírá Aleš Navrátil, asset manažer společnosti CPI Property Group, která nákupní centrum vlastní.

REKLAMA