OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže, ke které došlo v květnu v jihlavské prodejně. Pachatel se dostal do prostoru skladu a odcizil peněženku uloženou v kabelce. V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže, který se v objektu prodejny pohyboval a mohl by tak policistům poskytnout důležité informace.

 

REKLAMA

patrani kradez hodinek jihlava TZ

foto zdroj: Policie ČR

Ke spáchání činu došlo ve středu 9. května v obchodě na ulici Komenského. Zaměstnankyně prodejny si nechala kolem osmé hodiny ráno svoji peněženku odloženou v kabelce ve skladu, který není určen pro vstup zákazníkům. Před jedenáctou hodinou dopoledne ale žena zjistila, že peněženka v kabelce není a následně krádež oznámila policii.

Případ začali policisté po přijetí oznámení prověřovat. Místo činu ohledali a zadokumentovali. V peněžence měla její majitelka uložené kromě finanční hotovosti ještě osobní doklady, platební kartu a další věci. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Dále provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro vypátrání pachatele i peněženky, o kterou její majitelka přišla. Případ dále prověřovali, shromažďovali získané poznatky, zajistili a vyhodnotili také záznamy z kamer. Z kamerových záznamů vyplynulo, že se v prostoru prodejny pohyboval muž, který by mohl policistům poskytnout informace důležité pro další prověřování, policisté by tak potřebovali zjistit jeho totožnost.

Jedná se o muže štíhlé postavy s krátkými vlasy. Na sobě měl oblečené bílé tričko s obrazcem na hrudníku a modré tříčtvrteční kraťasy.  

Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří ho znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli další informace, které by směřovaly k vypátrání pachatele nebo odcizené peněženky.

 

REKLAMA