OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Až do konce října se uzavře hlavní vchod do jihlavské nemocnice z ulice Vrchlického. Projde kompletní rekonstrukcí a s ním oba spojovací mosty mezi diagnostickým a interním pavilonem a také mezi interním pavilonem a příjmem „B“. Na všech místech se vymění okna, zateplí plášť a vymění střecha. Opravy vyjdou na téměř 25 milionů korun. Změny nastanou už od pondělí 9. července.

 

REKLAMA

Hlavní vchod do jihlavské nemocnice se dočasně přesune o několik metrů. Stane se jím vchod z parkoviště u urgentního příjmu s příjezdem z ulice Vrchlického. Největší omezení to bude pro ty, kteří chodí směrem z centra města do nemocnice pěšky, nebo parkují právě u hlavního vchodu. Ujít budou muset několik desítek metrů navíc: „Trasu, která se bude muset k náhradnímu hlavnímu vchodu použít, označíme. Lidé budou muset až do konce října ujít o pár metrů navíc, ale věříme, že zásadnější omezení to pro ně znamenat nebude,“ upřesňuje provozně-technický náměstek Alexander Filip.

V pavilonu je informační a kontaktní centrum, lékárna, zdravotní pomůcky v přízemí a v prvním patře obchody a ORL ambulance. Rekonstrukce zahrnuje ještě oba spojovací mosty a příjem „B“, kde se vymění okna, zateplí plášť budovy a vymění střešní plášť. Budovy dostanou nový kabát, kdy celá akce vyjde na celkem 24 795 735 korun včetně DPH. Opravy potrvají do konce října.

 

REKLAMA