OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

DSC_0883V předvečer svátku svatého Valentýna se v Havlíčkově Brodě uskutečnila akce Nebeský Valentýn. Více než tisícovka lidí si v mrazivém nedělním večeru našla cestu na Havlíčkovo náměstí, kde společně vypustili létající přání.

Do nebe nakonec ze zhasnutého náměstí vzlétla asi pětistovka papírových přání, která rozsvítila oblohu nad centrem města. Lampion přišli poslat jak zamilovaní, tak rodiny s malými dětmi. „Jsme moc rádi, že se akce vydařila a že i přes nepříjemnou zimu dorazilo víc lidí, než jsme čekali,“ říká Vít Vondráček z e-shopu Ouha.cz, který za celou akcí stojí. Výtěžek akce byl nakonec 6000 korun, které zástupci serveru předali ředitelce Základní školy U Trojice v Havlíčkově Brodě.
IMG_5244
„Akce byla krásná i úspěšná a my jsme moc rádi, že lidé přišli a podpořili dobrou věc. Peníze použijeme na nákup kompenzačních pomůcek pro handicapované děti,“ popsala ředitelka Základní školy U Trojice Klára Sojková.

IMG_5302
Akci podpořilo město Havlíčkův Brod, starosta Jan Tecl dokonce převzal nad konáním záštitu a osobně se zúčastnil. Podle organizátorů by se nebe nad Brodem mělo rozsvítit i za rok.
REKLAMA