OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Šest jednotek hasičů v pátek ráno zasahovalo u požáru hospodářského stavení v obci Chuchel na Havlíčkobrodsku. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 2 miliony korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Hlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 05.14 hodin. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů z Chotěboře a Seče (Pardubický kraj) společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Malče, Uhelné Příbrami, Libice nad Doubravou a Seče (Pardubický kraj).

REKLAMA

V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla část hospodářského stavení v plamenech. Ze stavení se hasičům podařilo zachránit dva traktory, tlakové lahve a další uskladněné věci. Kromě hašení samotného požáru se hasiči zaměřili na ochranu okolí, aby se plameny nerozšířily na další objekty.

Před sedmou hodinou ráno se zasahujícím jednotkám podařilo dostat plameny pod kontrolu.

pozar chuchel hospodarske staveni HZS 14092018 1

pozar chuchel hospodarske staveni HZS 14092018 2

pozar chuchel hospodarske staveni HZS 14092018 3

Foto zdroj: HZS Kraje Vysočina

Zásah na místě pokračoval ještě v půl deváté, kdy jednotky rozebíraly požárem zasažené konstrukce objektu a dohašovaly jednotlivá ohniska hoření.

Požár se obešel bez zranění osob.

REKLAMA