OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

pivoDvě prestižní ocenění získal ve čtvrtek v ostré tuzemské konkurenci Pivovar Chotěboř. Sdružení přátel piva udělilo titul Pivovar roku a Oldřicha Zárubu odměnilo cenou Sládek roku. Ocenění pro nejlepší piva, pivovary a osobnosti udílí sdružení již od svého vzniku v roce 1990. Jedná se tak o nejstarší podobnou soutěž u nás, navíc v současnosti jedinou spotřebitelskou.

Ocenn

Na trhu působí Pivovar Chotěboř jen něco málo přes rok, přesto si rychle získal přízeň milovníků piva. „O tom svědčí i tyto ceny. Přiznávám, že po tak krátké době jsme s tím v žádném případě nepočítali. O to více nás to těší,“ překvapilo ocenění chotěbořského sládka Zárubu. Světlá dvanáctka Prémium navíc získala ve své kategorii bronz.
 
_Pedvn_cen_Sdruen_ptel_piva
Podle sládka je hodnocení Sdružení přátel piva nejobjektivnější. „V hlavní roli jsou totiž hlavně konzumenti, ne jen sládkové, kteří si v soutěžích hledají svá piva a hodnotí je jako nejlepší,“ uvedl Záruba.

_____Ocenn_sldek_Oldich_Zruba
Již loni Sdružení přátel piva chotěbořský pivovar ocenilo, když mu udělilo jen výjimečně udělovanou cenu za nejlepší pivní počin roku.

_____Spolen_foto
REKLAMA