Powerball je ideální nástroj pro posilování nebo pouhé uvolnění horní končetiny po práci nebo v době volna. Pomocí různých cviků se můžete zaměřit na různé svalové partie od prstů až po rameno a zádové svalstvo. Powerball je ideální tréninkový nástroj pro posilování horních končetin, který právě dorazil do České republiky. Unikátní technická hříčka založená na principu gyroskopu umožňuje prostými pohyby ruky přivést Powerball do vysokých otáček (až 16000 za minutu) a vyvinout tak sílu až 16 kg, která pořádně prověří Váš stisk. PRO KOHO JE POWERBALL URČEN? Powerball dokáže zaujmout téměř každého, kdo si jej alespoň jednou vyzkouší. Je často vyhledávánán sportovci všech kategorií a zaměření (fitness, tenis, squash, hokej, golf, lezectví atd). Je velmi vhodný pro všechny, kteří chtějí zasáhnout preventivně proti syndromu karpálního tunelu nebo jen zrelaxovat problémové partie (práce na počítači, rehabilitace ). CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Na našich stránkách naleznete odpovědi na otázky ohledně Powerballu. V sekci TECHNOLOGIE naleznete podrobný popis výrobku, v části TRÉNINK jsou pro vás připraveny animace, kde uvidíte jak správně s Powerballem zacházet.


START POMOCÍ STARTOVACÍHO PROVÁZKU
(pro začátečníky)

Zasuňte zpevněný konec startovací šňůrky do otvoru, který je umístěn v drážce rotoru.

Uchopte Powerball pevně do dlaně a rychle zatáhněte za šňůrku. Tímto Powerball nastartujete.

REKLAMA

Nyní se pokuste postupně zvyšovat otáčky rotoru, plynulými pohyby ruky. Pohyb musí být plynulý a ne příliš rychlý. Jinak Powerball začne vydávat cvakavé zvuky a rychlost rotoru bude klesat.

Upozornění: Dávejte pozor aby se šňůrka nezamotala dovnitř rotoru. Na tuto závadu se nevztahuje záruka.


START POMOCÍ DLANĚ
(pro pokročilé)

Pokud už to s Powerballem trochu umíte, můžete vyzkoušet tento způsob pro pokročilé uživatele.

Rotoru dodáte potřebnou počáteční rotaci skluzem otevřené dlaně po jeho ploše. Můžete také použít palce ruky.

Počáteční rychlost není tak vysoká jako u startu se šňůrkou, proto je následné roztočení více obtížné.

 


Podívejte se, jak funguje POWERBALL v rukách opravdových mistrů:

 

REKLAMA