fotbalFotbalisté prvoligového klubu SK Dynamo České Budějovice budou mít nové asistenty trenéra Jaroslava Šilhavého, když Zdeňka Procházku nahradili dosavaní trenéři třetiligové juniorky Jiří Lerch a Martin Vozábal. Agenturu Mediafax o tom informoval obchodní a marketingový manažer klubu Radim Šupka.

Procházka dělal Šilhavému asistenta od jeho příchodu do klubu v říjnu roku 2009. Nyní ho nahradí dvojice bývalých hráčů Českých Budějovic Jiří Lerch a Martin Vozábal.

"Oba noví muži v prvním mužstvu by měli do týmu vlít novou krev, která by mu měla pomoci v zachování ligové příslušnosti i pro novou sezonu. Současný hlavní trenér ligového A-týmu Jaroslav Šilhavý má stále důvěru vedení. Klub si přesto uvědomuje, že současná situace v ligové tabulce není dobrá a úkolem realizačního týmu prvního mužstva bude co možná nejlépe připravit tým na následující dvě klíčová domácí utkání se Slováckem a Ústím nad Labem. V případě neúspěchu v těchto dvou domácích zápasech by pak vedení klubu sáhlo ke kompletní změně realizačního týmu," píše se v prohlášení vedení klubu.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA