eon bechyn_ikonaKamil Dařena je trenérem táborského týmu, který postoupil z Bechyně do Velkého finále díky divoké kartě z druhé příčky. Jak sám říká, tentokrát táborským chybělo ono důležité štěstíčko i když jim na hřišti pomáhal jejich maskot – Sněžný muž.

Tábor si domů odváží druhé místo, ale pěkně vybojované. Ten druhý poločas ve finále byl lépe zvládnutý než ten první.

REKLAMA

Určitě. V druhé půli před klukama smekám, nechali tam úplně všechno. První půle holt jsme z toho jak se říká byli „podělaný“, když to řeknu takhle v uvozovkách.

Ale Sparta není úplně nejslabší soupeř a je docela úspěch bojovat proti Spartě a v tom druhém poločase jim to nedat zadarmo?

Jako nic jsme jim zadarmo nedali. Když vezmu, že Sparta tady asi má celý ročník 2002 a my tady máme čtyři hráče ročníku 2003, tak před klukama opravdu klobouk dolu.

Do Velkého finále postupujete z druhé příčky díky Divoké kartě. Máte radost?

Tak to bezpochyby! Dneska nám prostě chybělo trochu více štěstí, ale nakonec to dopadlo a jdeme dál. Sparta je prostě silný soupeř.

Když mluvíte o štěstí, měli jste na hřišti velkého pomocníka?

Tak ne úplně na hřišti, ale na střídačce. Kluci mají svého maskota. Je to sněžný muž a někdy mu říkáme Jarin. Tak ten nás dneska trochu hlídal a asi i díky němu ta Divoká karta.

trener darena


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA