OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Poletíme? odstartovali své turné CHCE TO TOUR! ve vyprodaném pražském Lucerna Music Baru. Bezmála dvouhodinovou show teď představí na šestnácti koncertech v regionech.

 

REKLAMA

Foto zdroj: Poletíme?

Kapela Poletíme? si pro start svého turné rezervovala startovací dráhu na 4. října do pražského Lucerna Music Baru, který naplnila beze zbytku a nabídla svým příznivcům energií nabitou, více než dvouhodinovou hudební jízdu. Poletíme? v čele s frontmanem Rudolfem Brančovským si během chvíle podmanili publikum. Jejich strhující hudební projev přiměl přítomné návštěvníky tančit a zpívat po celou dobu koncertu. V jeho rámci proběhl i křest novinkového alba Chce to hit!, jehož kmotrou se stala zpěvačka a herečka Bára Poláková.  

Poletíme? sama sebe charakterizují jako skupinu dobře vypadajících mužů hrajících originál banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Na jejich albech a koncertech nenajdete žádné zvuky nástrojů, co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jejich písně jsou jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Kapela se hrdě hlásí k Waldemarovi Matuškovi, Ivanu Mládkovi, i k odkazu Voskovce a Wericha, Jiřího Šlitra a Semaforu, k Divadlu Sklep a Járovi Cimrmanovi. Od roku 2008 vydali pět studiových alb a pilně se věnují koncertování. V loňském roce úspěšně vystoupili jako hosté na třiadvaceti koncertech Divokýho Billa, kde je vidělo přes 60.000 diváků. Jejich strhující vystoupení si příznivci  mohou aktuálně vychutnat na nadcházejícím turné.

„Když jsme točili naší poslední desku, tak nám všichni říkali „to chce hit“. Skoro jako nějakou mantru. Takže když jsme řešili název alba, už to někdo jenom zopakoval. A bylo to tam. Jak se bude jmenovat současné turné, to bylo už snad jasný každýmu, prostě CHCE TO TOUR!,“ směje se Rudolf Brančovský.

Turné CHCE TO TOUR! čítá celkem 17 koncertů a skončí  21. prosince v Poličce. Více informací naleznete na www.poletime.info.

Poletíme? CHCE TO TOUR 2018

04. 10. Praha – Lucerna Music Bar

11. 10. Olomouc – S Klub

13. 10. Nový Jičín –  MC Drago

19. 10. Vysoké Mýto – M Klub

20. 10. Jihlava – SOUL music club

26. 10. Jablonec nad Nisou – Klub na Rampě   

02. 11. Ostrava – Cooltour

03. 11. Zlín – Fénix club

09. 11. Písek – Divadlo pod Čarou

10. 11. Vimperk – Hotel Hvězda

16. 11. Pardubice – Žlutý pes

23. 11. Plzeň – Buena Vista club

24. 11. Litvínov – Attic music club

30. 11. Dobříš - KD

11. 12  Brno – Fléda

12. 12. Brno – Fléda

21. 12. Polička – Divadelní Klub

 

REKLAMA