OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fusion 3 plus ikonaMcHale Fusion 3 Plus je stroj, který přináší patentovanou technologii „fólie na fólii“. Dokáže tak zabalit kulatý balík do fólie místo do provázku či sítě. První zkušenosti s touto novinkou již otestoval i Pavel Palán, zemědělec z Vysočiny, který hospodaří od roku 2003 na 150 ha.

REKLAMA

Kdy jste poprvé poznal stroje McHale?
Bylo to poprvé před třemi lety, kdy jsem dělal služby s lisem V660. Musím říct, že to byla kombinace kvality, spolehlivosti a produktivity. Svinovací lis s variabilní komorou pracoval na 100 %. Úžasné byly také nízké provozní náklady.

Zbrusu nový Fusion 3 Plus už jste také stihl otestovat?
Ano. Viděl jsme ho poprvé na TECHAGRU a v porovnání s ostatními stroji konkurence mě už tam zaujala masivní konstrukce a kvalitní provedení. Proto jsem ho chtěl hned otestovat v praxi. Dělal jsem s ním týden seno a senáž, obojí asi 100 balíků. Spokojenost je maximální. Člověk si všechno udělá sám. Jeden den poseču a druhý den posbírám.

Co hodnotíte jako největší přednosti nového Fusion 3 Plus?
Asi to, že udělá všechno najednou. Balili jsme i seno do fólie místo do sítě (ta se také dá použít) a je to opravdu rychlé a navíc díky šířce fólie se překryjí i boky balíků. A přesně jak výrobce uvádí, fólie se předpíná asi o 20 % a balík je pak víc utažený. Méně vzduchu = kvalitnější krmení. Celý stroj je vyrobený velmi precizně a má jednoduchou údržbu. Stručně řečeno: Ráno to trochu obejdete a můžete jet!

fusion 3 plus

Musíme na Vás prozradit, že se stroji McHale nejste v akci žádný troškař. Kolik balíků je Váš osobní rekord?
Je to tak, že v loňském roce jsem s lisem V660 s variabilní komorou během dvou dnů udělal přes 900 balíků. Obecně musím říct, že všechny stroje McHale jsou prověřené tvrdými podmínkami Irska, kde je tráva opravdu hustá.

OTESTUJTE SI I VY STROJE McHale! VOLEJTE NA 777 784 266 ANEBO PIŠTE NA E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA