OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V jihlavské strojírenské firmě Bosch Diesel s.r.o. nastoupil od 1. května 2015 na pozici jednatele a nového ekonomického ředitele Ralph Klaus Carle. Tuto pozici před ním vykonával Hermann Butz, který odešel po necelých čtyřech letech působení v Jihlavě. Hermann Butz převzal v obchodní oblasti Dieselových systémů (DS) Bosch Group celosvětové obchodní vedení za oblast vstřikovacích čerpadel a dieselových výrobků pro užitková vozidla a segment Off-Highway.

 

REKLAMA

bosch diesel novy ekonomicky reditel carle

Nový ekonomický ředitel Ralph Klaus Carle. Foto: archiv společnosti Bosch Diesel s.r.o.

Ralph Klaus Carle vedl od roku 2011 jako obchodní ředitel závod firmy Bosch v Curitibě (Brazílie). Předtím vykonával různé funkce v obchodních úsecích Bosch Group v Německu, Španělsku a Turecku.

Ralph Klaus Carle nastoupil do firmy Bosch v roce 1989 po ukončení vysoké školy jako zaměstnanec ekonomického oddělení v závodě Waiblingen (Německo). V roce 1994 přešel do závodu v Aranjuez (Španělsko), kde byl zodpovědný za oddělení nákupu a logistiky. Poté si prohloubil odborné zkušenosti na centrálním oddělení nákupu a logistiky firmy Bosch. Odtud odešel v roce 2001 do závodu v Burse (Turecko), kde zastával funkci vedoucího oddělení materiálového hospodářství. V návaznosti na pracovní úkoly v Turecku převzal Ralph Klaus Carle po několika letech zodpovědnost za projekt budování logistiky v obchodní oblasti Dieselových systémů (DS) Bosch Group ve Feuerbachu (Německo). Následně přebral zodpovědnost za oblast materiálového hospodářství v závodě Feuerbach (Německo). Od roku 2011 působil jako obchodní ředitel závodu firmy Bosch v Curitibě.

Ralph Klaus Carle je ženatý, má dvě děti. Volný čas rád tráví se svojí rodinou. Pokud mu to jeho pracovní vytížení umožní, věnuje volný čas své oblíbené aktivitě – vaření.

--------------------------------------

CV

51 let
ženatý, dvě děti
titul diplomovaného ekonoma získal na Univerzitě Stuttgart (Německo)
1989 zaměstnanec ekonomického oddělení v závodě Waiblingen, Německo
1994 vedoucí oddělení nákupu a logistiky v závodě Aranjuez, Španělsko
1997 centrální oddělení nákupu a logistiky Bosch Group, Stuttgart-Schillerhöhe, Německo
2001 vedoucí oddělní materiálového hospodářství v závodě Bursa, Turecko
2003 vedoucí projektu budování logistiky pro obchodní oblast Dieselových systémů (DS) Bosch Group ve Feuerbachu, Německo
2007 vedoucí oddělení materiálového hospodářství v závodě Feuerbach
2011 obchodní ředitel Robert Bosch Limitada v Curitibě, Brazílie
2015 obchodní ředitel závodu Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA