vystavisteLetošní jubilejní 20. ročník výstavy Hobby se na českobudějovickém výstavišti uskuteční od 11. do 15. května. Novinářům to v pondělí sdělila Naďa Schubertová z výstaviště.

Výstava Hobby se za dobu své existence zařadila na druhé místo v žebříčku oblíbenosti na českobudějovickém výstavišti. Zahradní centra a specializované firmy nabídnou zajímavé expozice a prezentace doplní prodej drobné zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb pro zahradu a hobby, potřeb pro chovatele, volný čas, prodej okrasných rostlin, dřevin, sazenic a semen.

"Chybět nebude řada spotřebního zboží. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace nových výrobků, materiálů a technologií a dozvědí se spoustu novinek. Firmy nabídnou zájemcům alternativní i klasické zdroje vytápění, foukanou izolaci, mobilní dům i nízkoenergetický dům z ekologických materiálů, plachtové zastřešení pergol, elektrokola a tříkolky pro dospělé, možnosti přestavby vozidel na alternativní pohon nebo waveboardy pro surfování na ulici a mnoho dalšího," řekla Schubertová.

Představí se 378 vystavovatelů. Kromě tuzemských firem přijedou vystavovatelé z Austrálie, Itálie, Japonska, Kanady, Německa, Polska, Rakouska, Řecka, Slovenska, USA a Velké Británie.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA