V Jaroměřicích nad Rokytnou a nově i v Hrotovicích láká k příjemnému posezení kavárna Denního centra Barevný svět. Obě tréninková pracoviště umožňují získávat pracovní zkušenosti lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Za třebíčskou organizaci zve k návštěvě Jana Pavlová.

 

REKLAMA

Co se stane když?

Barevný svět plní sny?

Krásné letní odpoledne, jaroměřický zámek a prostory kavárny Splněný sen – tato kombinace zaručuje skvělý zážitek. Ať už zavítáte do tréninkové kavárny jen na dobrou kávu či zákusek, pro hezký dárek vyrobený v chráněné dílně Krasohled nebo jen tak pro milý úsměv klientů Denního centra Barevný svět, kteří zde pracují, nebudete litovat.

V sobotu 5. srpna před zahajovacím koncertem 19. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského se otevřela výstava výtvarných prací lidí s hendikepem na téma „Zvíře v nás“. Vernisáž zahájila ředitelka stacionáře Petra Tučková a dle jejích slov si klienti třebíčského stacionáře přípravu obrázků opravdu užívali. Výtvarná dílka budou v Jaroměřicích k vidění do konce srpna, pak putují do třebíčské knihovny a koncem roku se dostanou možná i k Vám, pokud si některý z obrázků zamluvíte a budete si ho chtít odkoupit a udělat tak radost hned dvakrát.

Motto Barevného světa: „Ať se zdá být život jakkoli těžký, vždy existuje něco, co můžeme udělat a uspět v tom“… S. Hawking i nové logo stacionáře mluví za vše.

Foto: archiv Denního centra Barevný svět

Barevný svět žije, pilně pracuje, pomáhá a opravdu plní sny lidem, kteří potřebují láskyplné vedení odborných pracovníků a využívají služby denního stacionáře, sociální rehabilitace, chráněného bydlení. Proto jim přejme hodně sil při další činnosti. Bez nich by nebyl svět ani barevný, ani krásný a sny by nebyly skutečností.

Pořád máme sílu, odhodlání a chuť jít dál, posouvat se a zlepšovat…

V Hrotovicích na nádvoří zámku byla otevřena nová kavárna Barevný svět s celoročním provozem.

Více na www.barevny-svet.eu

Jana Pavlová