V neděli 23. července si pro první výhru v soutěži „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“ přišla Martina Pojezdná se svou rodinou. Za vyplnění dotazníku na ni čekala autosedačka Cybex v hodnotě téměř šesti tisíc korun. Tato soutěž, která provázela průzkum mezi rodiči, v Pelhřimově dosud nemá obdoby. Celkem třiadvacet hodnotných výher od pelhřimovských firem potěšilo rodiče dětí do šesti let, kteří se vyjádřili k rodinným aktivitám a možnostem ve městě. Soutěž na začátku června vyhlásilo pelhřimovské Rodinné centrum Krteček za podpory města.

 

REKLAMA

pelhrimacci prvni vyhra RC KRTECEK

První vyhra – Martina Pojezdná s rodinou.

Do slosování postupovali rodiče, kteří vyplnili dotazník v online či papírové verzi. Během měsíce června se jeho prostřednictvím mohli vyjádřit k službám a aktivitám pro nejmenší obyvatele. Začátkem července pak zástupkyně rodinného centra vylosovaly ze 69 zúčastněných rodičů výherce, přičemž video z losování bylo zveřejněno na facebookové stránce Krtečka. „Počet rodičů, kteří se do průzkumu zapojili nás mile překvapil, přece jenom se jednalo o užší cílovou skupinu a vyplnění dotazníků bylo poměrně časově náročné. Proto všem účastníkům průzkumu velmi děkujeme a jsme rádi, že jim záleží na tom, jaké mají oni i děti v Pelhřimově možnosti, co se týče rodinných aktivit,“ shrnula Zuzana Havlová, organizátorka soutěže z Rodinného centra Krteček, které provozuje herničku pro děti do šesti let v bývalém Domě služeb a během roku pořádá řadu akcí. Nyní je na řadě vyhodnocení tohoto prvního pelhřimovského průzkumu zaměřeného na rodiče těch nejmenších obyvatel města. Výsledky z rodinného centra poputují přímo k vedení města a měly by přispět k rozvoji služeb a aktivit pro mladé rodiny v Pelhřimově. „Jsem ráda, že mohu vychovávat své děti právě v Pelhřimově, a to, že tady funguje rodinné centrum, je výborné, i když stále je co zlepšovat, a právě proto jsme se rozhodly zjistit priority pelhřimovských rodin a posbírat nové podněty,“ podotkla Zuzana Havlová.

Všechny výhry určené pro rodiče a děti věnovaly do soutěže pelhřimovské firmy. Předání se uskutečnilo v neděli 23. července. První výhru, autosedačku Cybex v hodnotě téměř šesti tisíc korun, převzala od Vandy Adamcové, majitelky značky Vanda Store, maminka ročního Jiříka Martina Pojezdná. „Dotazník jsem vyplnila, protože mám malé dítě a zajímám se o aktivity, které se pro děti dělají, a anketa mi dala možnost se k nim vyjádřit. Z výhry jsem nadšená, protože náš syn brzo ze stávající autosedačky vyroste, takže ji určitě využijeme," svěřila se maminka Martina.

pelhrimacci martina pojezdna RC KRTECEK

Martina Pojezdná (vlevo) převzala autosedačku od majitelky Vanda Store Vandy Adamcové.

Druhou výhru, a sice proměnu maminky, předala Martina Brožová, majitelka Kadeřnického a make-up studia La Martina, mamince dvou malých dětí Nele Štěpánkové, kterou výhra velmi mile překvapila. „Na profesionální proměnu se moc těším, bude to pro mne především příjemný relax a změna mezi mateřskými povinnostmi, takové mama wellness,“ řekla s úsměvem.

pelhrimacci nela stepankova RC KRTECEK

Nela Štěpánková (vlevo) s poukázkou na proměnu vizáže od Studia La Martina, majitelka studia Martina Brožová (vpravo).

Z koloběžky od firmy Bezvasport se radovala maminka tří kluků Tereza Leváková. „Zúčastnila jsem se díky nátlaku mé kamarádky, kterou tímto velice zdravím. Z výhry mám samozřejmě radost, ještě nikdy jsem nic nevyhrála,“ reagovala maminka Tereza.

pelhrimacci tereza levakova RC KRTECEK

Tereza Leváková se syny a třetí výhrou – koloběžkou. Foto: archiv RC Krteček

Koloběžku a ostatní ceny předala výhercům Jana Jirků, vedoucí Rodinného centra Krteček, jehož nejbližší akcí bude dětský koutek s dílničkou na Dni otevřených dveří v Pivovaru Poutník 19. srpna. Hernička v Krtečku se po prázdninové údržbě rodičům a dětem znovu otevře 4. září.

 

Kompletní seznam výherců soutěže „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“:

1. autosedačka Cybex Pallas 2-FIX 2017 (Vanda Store): Martina Pojezdná

2. proměna v Kadeřnickém a make-up studiu La Martina: Nela Štěpánková

3. koloběžka No Fear (Bezvasport): Tereza Leváková

4. fotokniha Premium (Kvalitnifotky.cz-Fotoateliér Štěrba): Tereza Lorencová

5. narozeninový dort (Kavárna Ateliér): Markéta Vytisková

6. dětské nástěnné hodiny Pejsek (Bentime): Veronika Tůmová

7. dětské nástěnné hodiny Pejsek (Bentime): Iveta Kučerová

8. počítačová myš (StaMPi): Blanka Kašjaková

9. plyšový medvěd (velkoobchod s hračkami LUKI3): Kateřina Hájková

10. pěnové puzzle: Ilona Dolejší (výhru věnovala RC Krteček)

11. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Andrea Slámová

12. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Ondřej Vytiska

13. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Jana Cézarová

14. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Ondřej Pešta

15. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Dana Zemanová

16. dětské značkové oblečení (Bezvasport): Lenka Jokešová

17. rodinná vstupenka na Hračkobraní: Alena Mácová

18. rodinná vstupenka na Hračkobraní: Monika Hladíková

19. rodinná vstupenka na Hračkobraní: pan Lang

20. voucher na samolepky na zeď (Lepíkov.cz): Marcela Teislerová

21. voucher na samolepky na zeď (Lepíkov.cz): Eva Dušková

22. voucher na samolepky na zeď (Lepíkov.cz): Kateřina Peštová

23. handsfree (StaMPi): Markéta Fuchsová