Venku sice panuje zima a aktuální jsou nyní lyže a sáně, ale léto se nenápadně a neúprosně blíží. Je opravdu nejvyšší čas zamyslet se, jak vlastně strávíme léto, kdy a kam pojedeme na dovolenou, kam pošleme dítě na tábor. Pro děti, které mají komediální sklony, je nyní v nabídce ekocentra Chaloupky na Vysočině zcela netradiční Divadelní tábor s Kufrem.

divadelni tabor s kufrem CHALOUPKY plakat

REKLAMA

Lektorkou není nikdo jiný než Adéla Kratochvílová – výborná herečka, nebo spíš komediantka, zpěvačka, akrobatka, žonglérka… ale především někdo, kdo perfektně zvládá dětskou duši.

divadelni tabor s kufrem CHALOUPKY 1

Náplní tohoto divadelního tábora budou herecká cvičení a hry, ale také žonglování s míčky, šátky, diaboly a dalšími pomůckami. Děti se budou učit pracovat s pohybem, vyzkouší si základy párové akrobacie.

divadelni tabor s kufrem CHALOUPKY 2

Foto: archiv ekocentra Chaloupky

K divadlu však patří i masky, kostýmy a rekvizity. „Proto děti dostanou i výtvarnou příležitost a naučí se vyrábět vše, co je k pořádnému představení potřeba. A pokud to počasí dovolí, završí tábor závěrečným vystoupením venku, tzv. site-specific performance. Máte-li tedy doma malého komedianta, je chaloupecký tábor s Adélou Kratochvílovou přesně pro něho,“ vzkazují pořadatelé.