Havlíčkobrodští se i letos mohou těšit na tradiční Masopustní jarmark s programem na Havlíčkově náměstí. Letos vychází na neděli 11. února. Kdo by měl čas a chuť užít si veselí přímo v centru dění, má opět možnost přihlásit se ve Zvonečku a stát se jednou z masek v průvodu.

Masky budou vycházet ze Skaut klubu v Horní ulici zhruba ve 14 hodin. Na pódiu, které bude stát na Havlíčkově náměstí, se postupně ukážou všichni maskovaní účastníci průvodu a poté to za všechny hříchy města „odskáče“ kobylka. Nakonec ale všechno dobře dopadne. „Obvykle se do průvodu zapojí na šedesát masek,“ dodala vedoucí Mateřského centra Zvoneček Anna Doleželová. V programu samozřejmě nesmí chybět ani tradiční jarmark na náměstí s masovými i sladkými dobrotami ke koupi.

REKLAMA

masopustni jarmark havlickuv brod OCH HB

Masopustní jarmark v Havlíčkově Brodě v roce 2017. Foto: OCH HB / Aneta Slavíková

Akci pořádá Mateřské centrum Zvoneček při havlíčkobrodské Charitě společně s Folklorním souborem Kalamajka, Havlíčkobrodskou dechovkou a Muzeem Vysočiny Havlíčkův Brod. Sponzory Masopustního jarmarku jsou město Havlíčkův Brod, Pekárny Vilém a Habry, Medovina Sobotka, Jatka Perknov, Palačinky Turinská, Televize HBin a Pross reklama.

masopustni jarmark havlickuv brod plakat

Zájemci se mohou do masopustního průvodu hlásit v Mateřském centru Zvoneček, Rubešovo náměstí 171, nebo na tel. 569 428 438, 777 736 068 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..