REKLAMA

Od úterý 17. července bude zahájeno forenzní značení jízdních kol, které budou provádět zaměstnanci městské policie ve své služebně na ulici Kupkova 3 v Břeclavi.

 

Zájemci o označení jízdního kola se musí předem přihlásit hlásit do pořadníku v pracovní dny v čase od 7.00 do 15.30 hod. na tel. č. 518 398 818, 724 391 277 nebo na mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně osobně u manažera prevence kriminality v budově městské policie. Značení bude zdarma.

REKLAMA

Značení kol nelze provést
• v případě, že venkovní teplota klesne pod 10°C
• na znečištěné kolo
• v případě, že časová hodnota kola je méně než 5 000 Kč


Zájemce se dostaví v termínu a čase, na který se přihlásil. Pro evidenci musí mít s sebou:
• občanský průkaz
• doklad o nabytí kola (pokud jej nemá, bude s ním sepsáno čestné prohlášení)
• čisté kolo (na znečištěná jízdní kola nelze roztok aplikovat)
Zájemce musí poskytnout při značení jízdního kola písemný souhlas (sepisuje se na místě evidence) se zpracováním osobních údajů vztahující se s registraci v událostním systému Městské policie Břeclav i v mezinárodních registrech REFIZ a DATATAG v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady č. 2016/679 (GDPR).


V případe, že dojde k odcizení, ke změně majitele kola nebo ke změně jeho markantů (barvy apod.), je občan povinen neprodleně sdělit tuto informaci Městské policii Břeclav.

REKLAMA