OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na dálnici se převrátil kamion převážející prasata

kolona_kamiony_zimaV úterý čtyřicet minut před půlnocí havaroval na 157. kilometru dálnice D1 nákladní automobil s přívěsem převážející náklad živých prasat. Řidič zřejmě dostal na dálnici, která byly pokrytá vrstvou rozbředlého sněhu, smyk, s vozidlem havaroval a náklad se živými prasaty se převrátil na bok.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Odpovědnost za platy zdravotníků nese v prvé řadě ministerstvo zdravotnictví

jiri_behounekPovažuji za nutné reagovat na pondělní tvrzení lékaře a současného ministra zdravotnictví Leoše Hegera o odpovědnosti krajů za platy zdravotníků a tudíž za jejich odměňování. Upozorňuji, že veškerou odpovědnost za systém financování zdravotnictví a řízení vzdělávání lékařů a tudíž za jejich odměňování nese v této republice v prvé řadě ministerstvo zdravotnictví.

Číst dál...

Dopravu na Vysočině komplikují zapadlé kamiony

zima_auto_jizda_03Několik zapadlých kamionů komplikuje od úterního rána dopravu na Vysočině. U Jihlavy se srazil autobus s osobním autem. Od úterního rána na Vysočině slabě sněží, doprava ale proudí bez větších problémů. Komplikace jsou jen se zapadlými kamiony.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zdražil na 32,83 Kč/l

benzinNa Vysočině se ceny pohonných hmot v uplynulém týdnu výrazně zvýšily, litr naturalu je za 32,83 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o 1,20 koruny a prodává se za 32,83 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 1,10 Kč na 32,69 koruny za litr.

Číst dál...

REKLAMA